WYBIERAMPOLSKIDESIGN.PL COPYRIGHT 2018. ALL RIGHTS RESERVED. Code by UDX.pl

Projekt 68

Henryk Sztaba zaprojektował krzesło siatkowe tak, aby służyło każdemu. Bez względu na miejsce, w którym się znajduje. Krzesło obchodzi w tym roku swoje 50. urodziny, a twórczość projektanta i jednocześnie dziadka kontynuuje Projekt 68. Dzięki nim możemy je zobaczyć we współczesnych przestrzeniach.

KRZESŁO SIATKOWE

Siatkowe krzesło zaprojektowane przez Henryka Sztabę to jeden z najbardziej popularnych projektów w polskim designie. Wyprodukowane w 1968 roku na zlecenie PSS „Społem” zdobyło sympatię, dzięki swojej uniwersalności i trwałości. Prosta konstrukcja, kultowy wygląd i niezwykła wytrzymałość. Produkowane w oparciu o oryginalne rysunki autora, idealnie wpisuje się we współczesne, minimalistyczne przestrzenie, wnętrza restauracji czy biur. Projektant: Henryk Sztaba.

HOKER SIATKOWY

Siatkowy hoker to ewolucja projektu Henryka Sztaby i zarazem jeden z najbardziej popularnych projektów w polskim designie. Prosta konstrukcja, kultowy wygląd i niezwykła wytrzymałość. To właśnie te cechy sprawiły, że właściciele Projektu 68 zdecydowali się przywrócić życie uwielbionemu meblowi. Produkowane w oparciu o oryginalne rysunki autora, idealnie wpisuje się we współczesne, minimalistyczne przestrzenie, wnętrza restauracji czy biur. Projektant: Henryk Sztaba.

www.projekt68.pl

#henryksztaba
#krzeslasztaby
#projekt68

Top