WYBIERAMPOLSKIDESIGN.PL COPYRIGHT 2018. ALL RIGHTS RESERVED. Code by UDX.pl

Custom Shop

Custom Shop w swoich projektach łączy metal, drewno oraz inne naturalne materiały a wszystko to zgodnie z ich filozofią tworzenia trwałych, wysokiej jakości mebli o ciekawym wyglądzie. Każdy etap produkcji wykonywany jest ręcznie, przy wykorzystaniu tradycyjnych metod obróbki. Połączenie ich pasji i doświadczenia powoduje, że powstają projekty oryginalne w swojej formie.

HOKER ZIC

HOKER ZIC to mebel, który powstał dzięki konstrukcji z giętych profili i regulowaną wysokością siedziska. Nierdzewna śruba blokowana jest specjalnym zaciskiem, a regulowane nóżki niwelują nierówności podłogi. Dzięki temu pasuje zarówno do lokali użytkowych, jak i przestrzeni prywatnych. Projektanci zadbali o szczegóły –  siedzisko wykonano z rodzimego dębu i jest odpowiednio profilowane dla większej wygody. Podnóżek jest przytwierdzony do konstrukcji nitami zakuwanymi na gorąco, a całość pomalowana odporną warstwą lakieru proszkowego. Projektant: Tycjan Janik, Adrian Janik.

STOLIK DARK

Stolik z palonym blatem został wykonany techniką shou sugi ban. Wygląd spalonego drewna stosowanego z początku w budownictwie, zainspirował projektantów do stworzenia przedmiotu nie tylko ozdobnego, ale i użytkowego. Do jego wykonania wybrany został dąb – materiał nadający się idealnie do techniki shou sugi ban. Dębowe drewno po spaleniu zachowuje swoje właściwości i nie brudzi. Głęboka czerń blatu daje pole do popisu w doborze koloru metalowej podstawy – projektanci postawili na kolor miedziany. Takie połączenie tworzy unikatowy stolik kawowy, który z pewnością przyciągnie uwagę i wkomponuje się w niejedno wnętrze. Projektant: Tycjan Janik, Adrian Janik.

www.customshop.com.pl

#custommade
#customshop
#polskidesign

Top