WYBIERAMPOLSKIDESIGN.PL COPYRIGHT 2018. ALL RIGHTS RESERVED. Code by UDX.pl

Talukko

Talukko to marka łącząca doświadczenie produkcyjne ze świeżym spojrzeniem na polski design. Ich meble to prostota formy doskonale współgrająca z naturalnym, najwyższej jakości materiałem. Dbają o najdrobniejsze detale, dlatego każdy mebel to połączenie perfekcyjnego wykończenia z niezwykłą funkcjonalnością.

SZAFKA RTV KOOBIK

Szafka RTV z serii Koobik zwiększy komfort oraz wygodę korzystania z telewizora czy kina domowego. Mebel posiada specjalnie zaprojektowany prostokątny kubik, który pozwoli ukryć wystające kable. Ponadto za pomocą wymiennych kubików w kilku kolorach do wyboru, można dopasować mebel do charakteru pomieszczenia. Funkcjonalność szafki RTV to nie jedyna możliwość zaaranżowania tego mebla, który doskonale sprawdzi się również w takich pomieszczeniach, jak przedpokój, gabinet czy sypialnia. Projektant: Studio Motiv.

KOMODA WIDEY

Komoda Widey ze względu na swoją szerokość jest pojemna i funkcjonalna. Aby współgrała z otaczającą przestrzenią, można spersonalizować jej wygląd dzięki wymiennym, kolorowym kubikom. Komoda wykonana jest z wysokogatunkowych materiałów i z najwyższą dbałością o detale. To mebel, który sprawdzi się zarówno w jadalni, jak i salonie jako barek, bądź miejsce na sztućce, zastawę oraz obrusy. W sypialni bez problemu pomieści bieliznę czy pościel. Z kolei dzięki barwnym kubikom ożywi dziecięcy pokój. Dostępne kolory kubików to: grafit, ciemny szary, żółty, niebieski, różowy. Projektant: Studio Motiv.

www.talukko.com

#addsomedesign
#talukko
#whatyouthing

Top