WYBIERAMPOLSKIDESIGN.PL COPYRIGHT 2018. ALL RIGHTS RESERVED. Code by UDX.pl

Raw

Wszystkie produkty RAW wytwarzane są ręcznie, w oparciu o lite drewno z najwyższą dbałością o detale. Prezentują szeroką gamę projektów nawiązujących do różnych stylów i nurtów w architekturze. Ich celem podczas projektowania mebli jest uwypuklenie uniwersalności drewna jako tworzywa. Może ono być nośnikiem tradycyjnych projektów, jak i środkiem dialogu z nowoczesnością.

STÓŁ MASS

Stół Mass to  połączenie funkcjonalności i wrażeń estetycznych mających swoje źródło w samej naturze drewna. Kolekcją MASS, w skład której wchodzą stół oraz ławka, projektanci chcą pokazać, że drewno dębowe w oparciu o które tworzone są meble, może być środkiem ekspresji zarówno bardziej odważnych projektów, jak i tych prostych oraz uniwersalnych. Każdy element kolekcji MASS świadczy o stabilności i wytrzymałości konstrukcji. A prosta forma sprawia, iż kolekcja MASS sprawdzi się w wielu aranżacjach. Projektant: Beata Wołoszyn, Damian Wasyl.

STOLIK PIECES LIGHT

Stolik kawowy Pieces Light swój oryginalny wygląd zawdzięcza ręcznemu połączeniu 45 drewnianych elementów. Uzyskany efekt jest unikatowy i stanowi pokaz możliwości jakie niesie za sobą ręczne rzemiosło. Stolik idealnie oddaje potencjał drewnianych konstrukcji jako dostojnych, a jednocześnie lekkich. Właściwości drewna dębowego gwarantują długowieczność i szlachetność mebla. Wykorzystanie surowca pozyskanego z roztoczańskich lasów pozwala wyeksponować skarby natury Roztocza. Projektant: Beata Wołoszyn, Damian Wasyl.

www.theraw.net

#theraw_net

Top