WYBIERAMPOLSKIDESIGN.PL COPYRIGHT 2018. ALL RIGHTS RESERVED. Code by UDX.pl

Kaspa

KASPA w swoich projektach lamp lubi nawiązywać do stylistyki industrialnej i loftowej, ale nie tylko. Ich projekty to również eleganckie, proste, często  minimalistyczne formy szkła, miękkie i obłe kształty opraw abażurowych, a także techniczne reflektory, które stanowią uzupełnienie kolekcji lamp dekoracyjnych. Inspiracje czerpią z otoczenia; potwierdzeniem tego może być kolekcja w stylu vintage, która powstała dzięki klasycznym, holenderskim rowerom.

LAMPKA REA

Projekt lampy łączy klasyczną formę i uniwersalne zestawienie kolorów. Łagodna linia abażurów z tkanin w neutralnych barwach – białym, szarym albo czarnym, idealnie komponuje się z niewymuszoną, elegancką bryłą szklanych podstaw w pełnych wybarwieniach bieli lub czerni oraz transparentnych wykończonych chromowanymi detalami. Proponowana kolorystyka w połączeniu ze światłem rozproszonym ku dołowi będzie niczym balsam dla znużonych zmysłów. Idealna na komody, toaletki oraz do eleganckich gabinetów.

LAMPKA BIKE

Oryginalna w stylu vintage lampka zainspirowana elementami klasycznych,  holenderskich rowerów. Designerska przejażdżka jest możliwa dzięki prawdziwej zębatce. Kręcąc korbą, możemy ustawić nachylenie klosza lampki, łańcuch i przekładnia idą w ruch. Światło podąża za poruszającą się zębatką. Bike kojarzy się nam w przyjemny sposób, z oderwaniem od zgiełku, z niezależnością, mobilnością.

www.kaspa.pl

#kaspa
#polishdesign
#polskidesign

Top