WYBIERAMPOLSKIDESIGN.PL COPYRIGHT 2018. ALL RIGHTS RESERVED. Code by UDX.pl

Hennil

Hennil to trio, które stworzyło podwaliny pod powstanie marki meblowej o autorskim wizerunku i przywiązaniu do rzeczy z natury porządnych. Kładą przede wszystkim nacisk na wysokiej jakości materiały. Przywiązanie do detalu oraz oddanie pasji projektowania i wytwarzania nowych przedmiotów można zobaczyć w ich projektach.

BIURKO GRAFO

Przeznaczeniem biurka Grafo są niewielkie przestrzenie mieszkalne, kameralne biura i domowe gabinety. Wymiary idealnie pasują do współczesnego modelu pracy w domu. Grafo to prawdziwe drewno i naturalne olejowoski. Pieczołowicie tapicerowany element zwieńczający blat nadaje mu przytulności gdzie można zaszyć się z pracą, którą lubimy. Szuflada z pełnym wysuwem schowa arkusze papieru o dużym formacie i będzie przydatnym przybornikiem.

STOLIK IGNAC

Dębowy stolik Ignac to okrągły, wklęsły blat i trzy punkty podparcia. Przykuwa uwagę detalem i charakterystycznym zagłębieniem blatu przywodzącym na myśl toczony, drewniany talerz – idealny do serwowania tego, co chcemy mieć pod ręką. Ignac wykonany jest z polskiego drewna za pomocą rzemieślniczej sprawności i doświadczenia stolarza Piotra. Warto zwrócić uwagę na precyzję ręcznego wykończenia z każdej strony.

www.hennil.com

 

 

#hennil

Top