Marka DO_M tworzy meble, które są polską alternatywą dla tych produkowanych masowo. Można nadać im indywidualny charakter, decydując o ich wykończeniu. Do ich produkcji w dużym stopniu używane są naturalne materiały, takie jak drewno i naturalna okleina. Meble tworzą spójną kolekcję, ale jej eklektyczny charakter pozwala na wpasowanie we wnętrza o różnym charakterze.
Komoda, która została wyprodukowana z niezwykłą dbałością o szczegóły, każde łączenie i każdy szlif wykonany jest z najwyższą precyzją. Podstawa z lakierowanego, litego drewna jesionowego z dobrze widocznymi słojami, korpus okleinowany fornirem jesionowym, i fronty z perforowanej blachy oraz sklejki jesionowej, nadają całości unikalnego wyglądu, odwołującego się do nostalgii ubiegłego wieku. Fronty oraz czoła szuflad dostępne są w czterech różnych, stonowanych kolorach. Mebel można personalizować poprzez wybór kolorów w dowolnej konfiguracji.
Komoda powstała w wyniku połączenia sił polskich projektantów i rodzimych producentów. Jej design przenosi nas nieco w przeszłość, w czasy, kiedy drewniane komody i meblościanki stały w niemal każdym domu. Jest to pojemna, głęboka szafka stojąca, wykonana z połączenia naturalnego drewna jesionowego, fornirowej okleiny jesionowej oraz blachy perforowanej i sklejki jesionowej. Takie zestawienie jest nieprzypadkowe i sprawia, że mebel jest nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim trwały i odporny na upływ czasu. Komodę można spersonalizować poprzez wybór kolorystyki frontu z blachy perforowanej i czół szuflad.
Absolwentka Wydziału Form Przemysłowych krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Uczestniczyła w programie stypendialnym na VSVU w Bratysławie. Laureatka licznych konkursów i nagród, m.in. Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w roku 2013 r., Stypendium Twórczego Miasta Krakowa w 2015 r. oraz Stypendium Małopolskiej Fundacji. Stypendialnej Sapere Auso w 2013 r. Dwukrotna finalistka międzynarodowego konkursu make me! i laureatka międzynarodowego wyróżnienia must have!. Współpracując z instytucjami, firmami i interdyscyplinarnymi zespołami, działa na wielu obszarach projektowych, m.in. tych związanych z badaniami i rozwojem produktu, budowaniem strategii marki oraz rozwiązaniami zaangażowanymi społecznie.
Projektantka produktu i grafiki użytkowej. Ukończyła Wydział Form Przemysłowych na Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Studiowała również Szkło oraz Grafikę na Uniwersytecie Tomasa Baty w Czechach. Dwukrotna laureatka nagrody „Must have”. Finalistka konkursu Design Meeting Award. Zajmuje się projektowaniem produktu, wystaw i grafiki. W swoich projektach poszukuje prostych i jednocześnie funkcjonalnych rozwiązań, odpowiadających na problemy użytkowników. Entuzjastka papierowych wycinanek i kartek typu pop-up. Współzałożycielka grupy projektowej Huleke.